Pirmas ir vienintelis nepriklausomas lietuviškas informacijos resursas

Pirmasis lietuviškas informacijos resursas
 

Lytinių organų karai - skirtingų rasių kova

Ar egzistuoja santykis tarp žmonių rasės ir vyriško lytinio organo matmenų? Ir taip, ir ne. Istorikai mano, kad negrų lytinio organo matmenys kėlė baltiesiems nesuvaidintą siaubą. Baltieji vergų šeimininkai, manydami kad pas juodaodžius vergus-vyrus peniai ženkliai didesnių matmenų nei pas juos pačius, saugojosi lytinio ryšio tarp baltos moters ir juodaodžio, tvirtindami, kad jeigu balta moteris nusidės su juo, tai baltasis jau niekada nesugebės jos patenkinti. Daugelis sadistinių pasityčiojimų, lydėjusiu prekybą vergais, aiškinama būtent šiuo išsivaizdavimu. Nors prekyba vergais senų seniausiai uždrausta, visi siaubai ir visos baimės, kurias baltieji patiria didžiulėje rasinėje integracijoje kiek Amerikoje, taip ir Pietų Afrikoje, įsišaknijo šiose baimės sukeltuose mintyse.
Ar tikrai juodaodžiai labiau apdovanoti vyriškais privalumais palyginimui su baltais žmonėmis, ar tai visgi mitas, keliaujantis iš kartos į kartą?

Ši karšta tema grasina mums visokiomis blogomis pasekmėmis. Daugelis antropologų užsiėminėjo šio klausimo tyrimu, bet visi susidurdavo su neapykanta jiems iš politikų ir kitų profesorių pusės. Visa mokslininkų-renegatų grupė bandė nustatyti tikrąją skirtumų reikšmę tarp negroidų, kaukaziečių ir vakarų tautų atstovų jų protinio išsivystymo koeficiento santykyje ir net kaukolės formoje. Bet daugelis blaiviai mastančių mokslininkų nutarė šią temą palikti ramybėje ir daugiau ja nediskutuoti.

Mūsų visuomenėje ir be to užtenka rasinės priešpriešos, kam gi tada grįžti prie doktrinos apie vienos rasės žmonių pranašumą prieš kitą nuolaužų?

Jūs tik įsivaizduokite, kas nutiks, jeigu netikėtai visiems taps aišku, kad juodaodžiai ištiktųjų turi labiau išvystytus lytinius organus nei baltieji, o peniai baltųjų žmonių matmenimis lenkia azijatus. Ar tai reikš, kad azijatai randasi piramidės apačioje tik dėl to, kad pas juos mažesni lytiniai organai? Atsižvelgiant į faktą, kad jie pirmauja vaikų gimstamume – vien Kinijoje dabar gyvena virš vieno milijardo žmonių, be abejo, ne. Iš tikrųjų šiuo metu pasaulyje prikauptas toks didžiulis skaičius tyrimu šia tema, kad laikas su ja baigti karta ir visiems laikams. Dabar pasistengsime išsiaiškinti tiesą tam tikros rasės žmonių ir vyriško lytinio organo matmenų santykyje.

Daugelis žmonių pripažįsta, kad pas juodaodžius peniai ženkliai ilgesni nei pas baltuosius - bet tai tik dalis tiesos. Taip, bendrai paėmus ramioje, nesujaudintoje būsenoje pas negrus pastebimas šioks toks lytinių organų pranašumas, tačiau pamatavus juos ir palyginus su baltųjų brolių peniais sujaudintoje būsenoje, vidurkyje didesnio skirtumo nepastebėsime. Žurnale "Vyriškas lytinis organas" medicinos daktaras Dikas Ričardsas taip komentuoja šį faktą:

"Nors pilnai teisinga, kad pas negridus peniai iš tikrųjų didelių matmenų, bet tai liečia juos tik ramioje, nesujaudintoje būsenoje. Esant stipriai erekcijai jie dažnai praranda savo jėgą, turi mažesnį išsitempimą ir dėl to jų sukietėjimo lygis žemesnis. Dėl šių priežasčių baimei, patiriamai skirtingomis rasėmis, nėra jokio pagrindo".

Sprendžiant iš tų duomenų, kuriuos mes turime, pas kaukazietiškų tautų atstovus, kaip ir pas negridus, vidutiniškas penio ilgis sujaudintoje būsenoje yra panašių matmenų. Juodaodžių pranašumas pastebimas tik ramioje būsenoje. Visai nesenai pravesti tyrimai parodė, kad juodaodžių vyrų lytiniai organai ilgesni, nei baltaodžių, bet tą vidutinį skirtumą erekcijos būsenoje sudaro vos 5mm, apie kurį paprasčiausia net neverta ir kalbėti.

Ką galima pasakyti apie kitas rases? Nors jokių mokslinių tyrimų šia tema, kiek man žinoma, išspausdinta nebuvo, egzistuoja daug kone anekdotinių liudijimų, remiantis kuriais galime padaryti pilnai pagrįstą išvadą.

Žinant, kad japonų gamybos prezervatyvai už amerikietiškus trumpesni 2,5cm, mes su didele tikimybės dalimi galime pasakyti, kad vidutinis azijato penis siekia apie 13cm. Sidnėjaus Biddlo Berrou bescelerije "Madam vardu Gegužės Žiedelis" pateikiama linksma istorija susijusi su mažesniais japonų vyrų lytiniais organais:Savo paprastame žurnalo "Eskvair" blog‘e Bobas Grinas papasakojo, kaip viena karta Niu Džersyje jis aplanke kontraceptinių reikmenų fabriką pavadinimu "Troja". Apžiurinėdamas gamybą, jis pasakė vadybininkui, kad jis dar būdamas berniuku, kartu su draugais manė, jog prezervatyvai gaminami skirtingų dydžių. Į ką jam šis atsakė: iš tikrųjų egzistuoja tik du prezervatyvų dydžiai – vienas amerikiečiams, o kitas japonams.

- Kame gi skirtumas? – pasidomėjo Grynas. – Pas japonus penio matmenys mažesni, - atsake vadybininkas. – Jeigu jūs šią prekę paguldysite ant stalo ir išmatuosite ją, tai gausite 5,2cm į plotį ir 18cm į ilgį. Japoniškas standartas – 4,9cm į plotį bei 16,0cm į ilgį.

Nuo to laiko daugelis merginų naudojo posakį "šešiolika, kablelis nulis" kaip šifrą apibudinanti japonų vyrus.

Egzistuoja dar vienas mažesnių azijiečių vyrų penio matmenų įrodymas. Kartą Tailando valdžia pasiskundė, kad į šalį "Amerikiečių tarptautinio vystymosi pagalbos organizacijos" siunčiami prezervatyvai labai platūs ir juos vietoje laikyti tenka lipnios juostos pagalba.

Amerikos aborigenai apdovanoti lygiai tokiais pačiais lytiniais organais, kaip ir azijiečiai. Aš intensyviai susirašinėjau su vienu mano skaitytoju, kuris pateikė man labai įdomių duomenų apie Amerikos aborigenų lytinų organų matmenis. Pats jis – grynakraujis Lakota Sui genties atstovas, beveik trylika metų dirbęs biure užsiimančiame indėnų reikalais. Štai ką jis rašo: "Aš sudariau sąrašus daugiau nei 3000 mano asmeniškai apžiūrėtų indėnų ir priėjau išvados, kad jų lytinis organas erekcijos būsenoje vidutiniškai į ilgį ir aplink siekia – 12,5cm".

Dvyliktame šimtmetyje prancūzų armijos medikas Lui Žakolio, rašęs pseudonimu "daktaras Džakojus X.", dvidešimt aštuonių metų bėgyje užsiėminėjo primityvių tautų lytinių organų tyrimais visoje žemėje. Jis padarė išvadą, kad afrikiečiai turi pačius didžiausius lytinius organus žemėje. Štai ką jis apie tai rašė:

"Nė viename žmonių rasės medžio atsišakojime neegzistuoja labiau išvystytų lytinių organų, nei pas afrikiečių negrus. Aš turiu omeny tik penį, o ne kiaušinėlius, kurie dažniausia mažesni, nei pas europiečius. Išimtį galbūt sudaro arabai, kurie šia prasme arčiau afrikiečių. Vyro lytinis organas pilnai atitinka moters lytinio organo matmenis. Senegalo negrai turi pačius ilgiausius ir storiausius lytinius organus lyginant su visomis likusiomis žmonijos rasėmis".

Seras Ričiardas Bertonas, legendinis anglų tyrinėtojas, mokslininkas-orientalistas, rašytojas, lingvistas ir į anglų "Šecherezados pasakų" ("Tūkstantis ir viena naktis") vertėjas, pamatęs Sudano arabų mega falus, atvirai nustebo. Štai ką jis rašo apie tai:

"Egzistuoja didelis skirtumas tarp paprasčiausia arabų ir afro-arabų, ir tai patvirtina jų peniai. Grynakraujis arabas turi pakankamai mažą penį. Iš kitos pusės, pas afro-arabą penis ilgas, storas ir suglebęs. Mano asmeniškai pravestuose matavimuose arabo penis erekcijos būsenoje siekia 18-19cm ilgio ir 4-5cm diametro. Nors man pakankamai dažnai tekdavo susidurti su 20-25,5cm ilgio ir 5-6cm diametro peniais".

Man dažnai užduoda klausimą apie vyrų lytinių organų tipus skirtinguose šalyse. Aš ne karta girdėjau apie iki kelių maskatuojančiuosius olandų penius, apie masyvius Puerto rikiečių lytinius organus, apie didelius, kaip mulo, lenkų penius, apie jugoslavus su galais, kaip pas meriną, ir t.t. Tiesa yra, kaip pavyzdžiui, tame, kad Kaukazo šalyse pastebimi labai nedideli vidutinio penio skirtumai, jei jie išvis egzistuoja. Jeigu paimti po šimtą kiekvienos Kaukazo šalies atstovų ir ištirti jų lytinius organus, tai ne panašu jog rasim esminius skirtumus.