Pirmas ir vienintelis nepriklausomas lietuviškas informacijos resursas

Pirmasis lietuviškas informacijos resursas
 

Ką moterys galvoja apie vyriško lytinio organo matmenis?

Kokią reikšmę turi vyriško organo matmenys moterims? Sekso patologai tvirtina, kad joms daug didesnę svarbą turi seksualinė technika, nei vyriško lytinio organo matmenys. Tačiau nesenai atlikti tyrimai parodė, kad daugelis moterų sekse didelį penį laiko labiau galingu ir labiau stimuliuojančiu. Filosofijos kandidatas, psichologė Džiudi Kurianski sutinka su šiuo tvirtinimu, sakydama: "Apklausos liudija tai, kad beveik pusė visų moterų mano, jog joms svarbūs dideli penio matmenys, taip kaip jos asocijuoja jį su vyriška jėga arba malonumu". O štai ką šiuo klausimu sako kitas žinomas trynėtojas:

"Dauguma moterų mano, kad ruošiantis lytiniam aktui mažas penis psichologiniu požiūriu joms nesukelia jokio susijaudinimo, taip kaip didelis ar net vidutinių matmenų penis... kurie savimi simbolizuoja agresyvumą, galingumą, jėgą ir vyrišką energiją. Be to, jeigu penis ilgesnis normalaus, pas moterį nusimato labiau jaudinančio, labiau įtraukiančio suėjimo perspektyva, ir ji tai įsivaizduojant susijaudina daug daugiau".


Keletas metų atgal "Playboy" žurnalas išspausdino įdomų savo skaitytojo laišką, kuris pravedė savo asmeninį tyrimą. Tarp moterų amžiuje nuo 25 iki 50 metų, kurios pagimdė bent vieną vaiką, neatsirado nei vienos, kuriai patinka mažas penis. Be abejo suprantama, tokia skubota analizė neturi jokios mokslinės vertės, tačiau ir ji padeda tvirtinti, kad dauguma moterų pirmenybę teikia dideliam vyriškam lytiniam organui.

Argumentacija moterų, teigiančiu, kad joms daug svarbiau sekso technika, nei penio matmenys, visiškai neįtikina vyrų. Mes čia kalbame apie absoliučiai logišką situaciją. Paprasčiausia niekas, jokie argumentai negali vidutinio vyro atsisakyti įsitikinimo, kad didelis organas – tai pats geriausias organas. Vyrams svarbiausia lytinio organo matmenys, ką, be abejo, su tam tikromis išlygomis pripažįsta ir moterys. Patyrusi moteris dažniausia pripažįsta, kad toks dalykas kaip technika, įtakoja jos jausmus, bet kai vyrai vienodų charakteristikų, tai galų gale pirmenybė teikiama tam, kurio penis didesnis. Tame, keliais žodžiais tariant, ir yra visa diskusijų dėl penio matmenų esmė. Dauguma moterų į tokį klausimą atsako maždaug taip: geriau geras didelis, nei geras mažas. Šia prasme vyrai ir moterys pasisako vienu frontu – visi jie atiduoda pirmenybę dydeliui peniui.

Žurnalo "Žaidėjai" rašytoja Donna Pauell pateikia neoficialios apklausos pavyzdį, kurioje dalyvavo penkiasdešimt moterų amžiumi nuo 18 iki 45 metų. Joms buvo užduotas klausimas: kokio dydžio penį jos parinktu savo idealiam partneriui? Išdalintuose joms sąrašuose nurodytos buvo keturios penių kategorijos: mažas, vidutinis, įtikinamų matmenų, labai didelis. 47 pastatė "kryžiuką" ties "įtikinamų matmenų" ir tik trys likusios atidavė pirmenybe "vidutiniam".

Kito tyrimo metu koledžo studentams – 36 vyrams ir 26 moterims – buvo pademonstruotos skaidrės su didelio ir mažo penio atvaizdu, po to jų paprašė aprašyti savo psichologinę reakciją į matytą. Didelį penį jie charakterizavo kaip "labiau stiprų", "labiau aktyvų", "labiau energingą" palyginimui su mažu.

Medicinos daktaras Dalli Set Danoffas, vis tik nesutinka su mūsų nuomone, kad lytinio organo matmenys moteriai turi ypatingą reikšmę:

"Per dvidešimt mano gydytojo praktikos metų pas mane nei karto neatėjo moteris su prašymu padidinti jos vyro penį, padaryti jį storesni ar ilgesni, bet manę dažnai prašydavo padaryti jį kietesnį ir pritvirtinti jį labiau viliojančiam, labiau patinkančiam vaikinui".


Tačiau su šiuo teiginiu nesutinka kita seksologijos srities tyrinėtoja, viena iš šio mokslo pionierių, Virdžinija Džonson-Masters. Viename interviu ji taip pakomentavo moterų požiūrį į vyriško lytinio organo matmenis: "Jeigu moteris tiki, kad didelis penis kur kas stipriau ją jaudina ir stimuliuoja, tai taip ir yra. Viešai dauguma moterų tvirtina, kad joms daug svarbiau technika, nei matmenys. Tačiau asmeniškai dauguma jų teigia atvirkščiai". Apklausoje, pravestoje žurnalo "Glamour" dauguma moterų pripažino, kad pirmenybę jos teikia dideliems ir vidutinių matmenų peniams. Keletas metų prieš šiuos tyrimus, pravesti Kinsi instituto, parodė, kad moterys vienodai vertina kaip didelius, taip ir vidutinių matmenų penius. Tai, greičiausia, paaiškinama tuo faktu, kad dauguma moterų nepatiria orgazmo vien vaginalinio prasiskverbimo dėka.

Psichoterapeutas Džojus Deividsonas šia tema sako:

"Čia klausimas liečia ne tiek matmenis, kiek tai, ant kiek vyras tinka jo pasirinktai moteriai. Tai turi tiesioginį ryšį klitorio padėčiai, pozicijai lytinio akto metu, ir taip pat atitikimo jų vienas kitam fiziniu požiūriu – ar skirtingas pas juos ūgis, kūno sudėjimas ir t.t".


Vyriški peniai gali būti ilgi, trumpi, stori ar ploni. Vaginos pas moteris taip pat gali būti siauros, plačios, gilios, seklios. Jeigu tęsti organų matmenų sudėjimą, tai pasirodys, kai kurių ekspertų nuomone, kad tikslų partnerių atitikimą pastebėsime tik vienu atveju iš šešiolikos.

Vagina gali išsitempti ir išplatėti po kelių vedybinio gyvenimo metų, ir ypač po vaikų gimimo, - tai dar vienas argumentas didelio penio naudai. Viename populiariame anekdote pasakojama apie vieną vedusią porą, pragyvenusia kartu dvidešimt penkis metus. Žmona kalbina vyrą išvažiuoti į antrą povedybinę kelionę, atšvęsti antrą "medaus mėnesį". Gerai, sutinka jis, tačiau šį kart aš įsikabinsiu į lovos kraštą ir ne savo balsu rėksiu: "Oi, kokia ji pas tave didelė! Perdaug didelė!”

Mokslo-populiarioje literatūroje populiarus didžiuliai vyriškų organų vaizdai. Nensi Fraidi vyriškos spermos tyrime pavadinimu "Mano slaptas sodelis. Seksualines moterų fantazijos" daug moterų dalinasi savo fantazijomis, pasakoja apie norą būti suviliotomis ir patirti prasiskverbiančio į save 30cm vyriško penio jausmą. Klarissa, viena iš apklausos dalyviu, pripažįsta: "Aš dažnai įsivaizduoju, kad manę užvaldo galinti aktyviai daugintis vyro figūra su didžiuliu peniu, ženkliai neatitinkančiu likusiom jo kūno proporcijom. Ne, aš tuo nenoriu pasakyti, kad aš nepatenkinta savo vyro penio matmenimis, aš paprasčiausia atsiduodu fantazijai ir matau, kaip tas didžiulis, ilgas, storas penis su gigantiška galvute giliai prasiskverbia i mane". Kita dalyvė taip pat dalinasi savo svajonėmis: "Vyriškų organų matmenys mano fantazijose paprastai siekia 23 – 28cm. Kai aš išskečiu kojas, kad priimt jį visą iki galo, aš patiriu tokį erotinį pasitenkinimą, kuris priveda prie nepakartojamo orgazmo".

Viena iš mano skaitytojų nesenai parašė man apie pirmumą, kurį ji teikia vyrams su įspūdingomis gamtos dovanomis:

"Jūsų požiūris yra vyriškas požiūris ir, sprendžiant iš visko, siekiate įrodyti, kad moteris veda iš proto žirginiai vyriški peniai. Moters požiūriu aš pasiruošusi tvirtinti, kad pats geriausias seksas gaunasi su vyrais, turinčiais būtent žirginius galus, ir mes tuo įsitikinome savo patirtimi. Mums, moterims, visada malonu žiūrėti į vyrų tarpkojį, tuo pačiu spėliot, kas gi ten jo kelnėse slepiasi".


Daktaras Dikas Ričardsas sumuoja galingas erotines emocijas, atsirandančias pas moteris matant didelį vyriška penį sekančiai:

"Moteris visada linkusi matyti ir liesti didelį, įtikinamą penį. Ji jaučia, kaip stipriai jis veikia ją. Ji didžiuojasi tuo, kad glosto jį ir atiduoda jam visą savo dėmesį. Ji didžiuojasi tuo, kad aktyviai prisidėjo prie jo erekcijos, ir kad pasiekė juo savo seksualinę pilnatvę. Vyras, iš savo pusės, galės pasigirti savo didžiuliu peniu, nebijant išjuokimo, ir patiriant išdidumo jausmą dėl jo. Be abejo, nepriklausomai nuo jo tikrųjų galimybių puikus išdidus, kietas didelis penis negali būti net lyginamas su gležnu, sunykusiu ir mažiuku".


Dauguma moterų niekada nesimylėjo su vyru, turinčiu tikrai didelį penį, ir todėl tikina, kad vyriško litinio organo matmenys joms neturi jokios reikšmės. Tačiau pačios ant savęs išbandžiusios didelio penio poveikį, dažniausia jos keičia savo požiūrį. Šis faktas buvo patvirtintas vienu klinikiniu tyrimu, pravestu Anglijoje. Vienas gydytojas nutarė patikrinti eksperimentinio penio efektyvumą, padidinto šiam tikslui, ant dalyvių grupės. Prieš pradedant klinikinius testus, vyrų žmonoms buvo užduoti įvairūs klausimai dėl galimo jų partnerių dalyvavimo tyrimuose, surišto su lytinio organo padidinimu. Kaip ir reikėjo tikėtis, 87% apklaustų moterų pareiškė, kad joms absoliučiai vienodai, tvirtinant, kad jų partnerių penio matmenys joms neturėjo jokios reikšmės. Pravestų tyrimų pabaigoje (kurių eigoje 28 iš 32 dalyvių tikrai buvo padidinti penio matmenys) 67% moterų pakeitė savo ankstesnį požiūrį. Dabar jos pripažino, kad didelis penis jas vilioja ženkliai dagiau ir ne tik dėl vienareikšmiškai labiau malonių pojūčių, kuriais mėgavosi abu partneriai, bet ir dėl augančio išdidumo jausmo už tai, kad jos partneris – dabar ženkliai didesnio penio savininkas. Nuomonės pakeitimas nuo 87 iki 67% – tik per keturis mėnesius – iš tikrųjų įspūdinga statistika.

Kokia bebūtu šios primestos idėjos priežastis, reikia pripažinti, kad žmonija visur vyrišką penį asocijuoja su viešpatavimu, dominavimu. Ar pastebėjote, kaip jau suaugę berniukai stovyklose arba paaugliai bendruose miegamuosiuose kartais susigalvoja pažaisti žaidimą pavadinimu: "Nagi pažiūrim, pas ką didesnis". Nors vyrai išauga iš panašių vaikiškų pagyrūniškų žaidimų, dievinančių fališką pranašumą, visgi įgimtas šioje srityje smalsumo jausmas išlieka ilgam. Daugelis vyru to niekada nepripažins, tačiau slapti palyginimai daromi pastoviai, net tarp heteroseksualų, kurie visada meta susidomėjusį žvilgsnį į vyrišką pasididžiavimą žmogaus, stovinčio prie gretimo pisuaro, arba dušo kabinoje.

Tačiau jei vyras ir žiuri į kaimyno penį, tai vyksta netyčia, nepiktybiškai ir labai retai kada reiškia seksualines fantazijas. Paprasčiausia daugelis vyrų taip greitomis pasilygina, kad eilinį kartą save įtikinti tuo, jog jo gamtos dovana nei kiek ne prastesnė. Panašūs palyginimai – tai tik konkuruojančio vyriško būdo atvaizdas - jie daromi dėl tų pačių priežasčių, kada kažkas nori padaryti įspūdį kitiems savo erdviu namu, prabangiu automobiliu arba solidžia banko sąskaita. Stambūs raumeningi vyrai tampa mūsų super herojais. Dideli automobiliai su dideliais ratlankiais, brangūs vienkiemiai – tvirtos padėties gyvenime simboliai. Stambūs briliantai ir brangenybės kalba apie savininko priteklių. Didelės krūtys kvėpuoja seksualumu. Didelis. Didelis. Didumas. Visur didelis, didesnis. Sunku įsivaizduoti, kad tokioje aplinkoje ką nors sudomins mažas penis.

O dabar paprašysiu jūs atsakyti į vieną klausimą, tik absoliučiai atvirai ir teisingai. Nepriklausomai nuo jūsų penio matmenų, norėtumėt jūs pridėti jam kelis papildomus centimetrus, jei jūsų noras išsipildytu kaip su burtais? 95% jūsų be abejo atsakytu – "taip". Aš stipriai įtariu, kad likę 5% - tai arba melagiai, arba pas juos ir be to tarp kojų kaba toks penis, kaip pas mulus!

O dabar suvesime galus. Didelis penis turi atitinkamą eilę įgimtų privalumų, kurie įtraukia į save:

• Savininko orumą. Be abejonės, abiejų lyčių atstovai bei atstovės į didelį penį žiuri su didele pagarba ir pasigėrėjimu.
• Sutvirtina savininkui išorinio nenugalimumo įspūdį, sustiprina jo vyriškus privalumus. Ilgas, storas, gerai išsivystęs vyriškas penis įteigia vyrui labiau gilų savo lytinės potencijos jausmą, savo pranašumą prieš kitus, suteikia jam sveiką vyrišką "ego".
• Didelis seksualinis manevringumas. Anatominiu požiūriu didelis penis gali suteikti didesnę seksualinių pozų įvairovę, ir tiktai jis gali įvykdyti iš tikrųjų gilų prasiskverbimą į vaginą.
• Didelis vaginos ištempimo potencialas. Storas penis pajėgus pilnai ištempti vaginos sfinkterio ir tiesiosios žarnos raumenys, kuo pasiekiama didesne stimuliacija bei seksualinis pasitenkinimas.
• Sukelia daug aštresnes emocijas. Kuo didesnis penis, tuo didesnis jo susilietimo plotas, o išeina, ir didesnis plotas, priimantis išorinį stimuliuojantį dirginimą. Todėl, kuo didesnis penis, tuo aštresnes emocijas jis suteikia.

Norite jūs to ar ne, dideli penio matmenys turi labai svarbią reikšmę daugeliui vyrų, ir daugumai moterų. Tai – fundamentalus sociologinis mūsų gyvenimo faktas ir nepanašu, kad greitu laiku jis išnyks. Pažiūrėkite į šiuolaikinius mūsų super herojus vyrus – Arnoldą Švarceneggerį, Bo Žeksoną, Džo Montaną. Visi jie stambūs, dideli vyrai. Argi gali su jais susilyginti tokie aktoriai, kaip Vudis Alenas, Dadli Muras ar Dennis De Vitto? Nors jie inteligentiški ir į meną įnešė didelį indelį, argi jie jums įteigia tuos pačius jausmus – vyriško nenugalimumo, vyriškumo, vyriškų privalumų, pranašumo prieš kitus, ir grubaus, beribio seksualumo? Abejotina.
Greičiausia, patį įtikinamiausią pasisakymą apie vyriško penio matmenis mes randame pas tokį autorių, kaip Markas Steidžas. Savo knygoje "Amžinas figos lapas" jis sako: "Gali būti, po to, kaip viskas jau pasakyta, viskas išanalizuota, vyro penio matmenys – tai yra kaip tik tai, kuom protingam vyrui reiktu pasirūpinti".