Pirmas ir vienintelis nepriklausomas lietuviškas informacijos resursas

Pirmasis lietuviškas informacijos resursas
 

Dvylika pačių ilgiausių vyriškų penių pasaulyje

Na, o dabar – pagrindinis patiekalas. Koks dydis pas didžiausią vyro lytiniį organą? Taip kaip ši svetainė skirta penio tyrimams ir pagrinde pasakojama apie stambius egzempliorius, man atrodo atsakymas į šį klausimą jus būtinai sudomins.

Kaip 1970 metais išėjusi, sukėlusi šioje srityje tikrą revoliuciją, daktaro Deivido Rubeno knyga "Viskas, kas jūs norėjote žinoti apie seksą, bet visada gėdijotės paklausti", taip skyrius, skirtas vyriško penio dydžiui, iškart patraukė skaitytojų dėmesį. Būdamas berniuku, kuris labai anksti lytiškai subrendo, aš taip pat susidomėjau ta knyga. Pamenu, kai aš susigėdęs stovėjau didelės parduotuvės knygyno sekcijos praėjime, paslapčiomis žiūrėdamas i šios knygos egzempliorių. Man be galo norėjosi sužinoti, kokių penio matmenų man tikėtis ateityje, kaip tapsiu suaugęs žmogus. Bet dar labiau aš norėjau sužinoti, pas ką iš žmonių pats didžiausias ir ilgiausias penis ir kokių jis matmenų.

Na, o dabar įsikibkite i kėdę! Mano asmeniniai tyrimai nuvedė prie tuzino vyrų atradimo, kuriu penio išmatavimui prireiktu aršino (0,71m)! Pažiūrėkime, kur ieškoti šių čempionų pagal penio dydį ir pažiūrėkime, kas jie tokie.

1. Daktaras Rubenas teigia, kad pats didžiausias vyriškas lytinis organas galvutės galu remiasi i liniuotės atžymą – 35cm. Jo išdidus savininkas gyvena JAV, kažkur Indianos valstijoje.

2. Keletas dešimtmečių atgal tyrinėtojas vardu daktaras Čarpi pats nutarė išsiaiškinti, pas ką iš suaugusių vyrų patys didžiausi peniai. Gaila, tada aš buvau dar labai jaunas, kad tapt jo asistentu. Rezultate pats didžiausias jo matytas vyriškas lytinis organas siekė 35 cm.

3. Daktaras Frederikas Rossisteris teigia, kad egzistuoja medicininis įrašas (jokių tikslesnių detalių jis nepateikia) apie vieną vyrą, kurio penis siekia neįtikėtiną dydį – 45cm.

4. Jau penkiasdešimt metų netyla kalbos apie legendinę gamtos dovaną gangsteriui Džonui Dillindžeriui. Dar būnant gyvas jis pavirto į romantišką liaudies didvyrį, apsuptą mistine aura, o moterys nepajėgė sulaikyti savo geismo matydamos jo jėgas ir neįtikėtinu matmenų penį, kuris atseit matmenimis nenusileido jo nupjautavamzdžiui. Daktaras, dalyvavęs jo kūno skrodime, konstatavo, kad Dillindžeris turėjo tokius gerai išsivysčiusius lytinius organus, kaip ir daugelis kitų vyru. Tačiau keletas patikimų šaltiniu teigia ką kitą. Mano draugas kino prodiuseris filmavo apie jį filmą. Žinodamas apie jo neįtikėtinu matmenų penį, jis pasiuntė savo pagalbininką į Vašingtoną, kur slaptoje Smitsono mokslinių tyrimų instituto laboratorijoje butelyje su formalinu saugomas nupjautas įžymaus gangsterio pimpalas. Kito šaltinio duomenimis, kažkas ten matė tą pimpalą visos pėdos ilgio (30,5cm). Smitsono institutas kasmet gauna iki 100 piliečių laiškų su prašymu suteikti leidimą pamatyti šį įdomų eksponatą. Pats aš netikrinau šios istorijos detalių. Visą tai man dar teks padaryti. Bet ji man kelia rimtų įtarimų. Pirma, kas galėjo duoti leidimą jo penio amputacijai. Antra, kas jį išstatinės apžiurai Smitsono institute, šioje gerbiamoje mokslo įstaigoje, net ir slaptoje laboratorijoje? Jei turite kažkokių kitų įrodymų, aš prašau jais pasidalinti su manimi.

5. Jurisprudencijos profesore Anita Hill vos neprarado kandidato į teisėjo postą Aukščiausiame JAV teisme, kaip paminėjo Sidabrinio Lon Dono vardą, juodaodžio iš Jamaikos, kuris filmavosi keliuose ponografiniuose filmuose 70-taisiais metais, tame tarpe ir tokiame, kaip "Keistas seksualinis Seka ratas". Po Tomaso bylos klausymo šie filmai vėl pateko į nuomas. Reikia pripažinti, kad jamaikiečio penis tikrai kažkoks keistas gamtos žaismas. Jį galima surišti į mazgą, ir dar nemažai liks, kad su juo pažaisti. Nors kino nuomotojai tikina, kad jo penis siekia 48cm, galima įvardinti labiau realius skaičius – apie 28cm.

6. Dar vienas mega falas buvo parodytas porno filme "Ilgas teksasietiškas ragas". Jame pagrindinis herojus į rankas paima savo didžiulę 35-centimetrų ataugą, tuo pačiu jos galvutė siekia kelius, ir labai vikriai apvija ją aplink kaklą kažkokiai niurzgliai megerai, kuri tuo visai nenustebinta, tačiau, nesupranta, ką jai šioje situacijoje daryti.

7. Yra žinoma fotografija vieno vokiečių fotografo, kurioje pavaizduotas karys iš Masajų genties. Nuotrauka prieš keletas metų buvo publikuota žurnale "Duimi". Karys demonstruoja savo penį matmenimis kaip mažas pitonas, surištas mazgu. Jeigu jį atrišti, tai ilgis jo būtų daugiau nei 40cm. Ir pastebėkite – paprastoje, ne sujaudintoje būsenoje!

8. Kartą vienas homoseksualų laikraštukas "Viskas apie vyrus" išspausdino kitataučio iš Naujosios Gvinėjos fotografiją. Pozavo jis visiškai nuogas, kaip mama pagimdė, o jo didžiulis penis buvo prispaustas prie pilvo antklubiniu šniureliu. Jo galvutė buvo išsitaisius ant krūtines, kažkur tarp bambos ir spieneliu.

9. 1991 metų pavasarį aš gavau laišką nuo savo kolegos, gerbiamo urologo iš šiaurės-vakarų Ramaus vandenyno pakrantės. Jis man pranešė, kad šešių medikų specialistų grupėje dalyvavo tyrimuose vienam dideliame universitete, kad nustatyti vyriško vakcinacinio kontraceptiko efektyvumą. Eksperimentui kviečiami buvo savanoriai iš universiteto, ir už savo darbą gavo grynai simbolinį atlygį. Savanoriai praeidavo smulkų medicininį patikrinimą, įskaitant kraujo, šlapimo ir spermos analizę. Vienas iš jų pasitaikė labai simpatiškas jaunas žmogus. Jis buvo medicininio fakulteto paruošiamojo padalinio studentas ir vaikystėje, pradedant nuo 7 metų, kentėjo nuo kiaušinėlio neišėjimo į kapšelį. Tada jų šeimos gydytojas jam išraše testosterono injekciją. Pilnai suprantama, kad vedamas į jo organizmą hormoninis preparatas netik stimuliavo jo kiaušinėlį ir vertė nusileisti į vietą, bet ir skatino perdaug aktyvų jo vyriškų fizinių savybių vystymąsi. 23 metų jis jau buvo 190,5m ūgio, svėrė 133kg ir turėjo penį tiesiog neįsivaizduojamų matmenų. Tas daktaras rašo, kad jam dar niekada ankščiau neteko matyti žmogaus taip tankiai apaugusio plaukais, - jo didžiulis, ryškiai nenormaliai išsivystęs, kūnas buvo visur padengtas plaukais, - ant nugaros, ant sėdynes, ant rankų, kojų, krutinės, pilvo, gaktos. Bet labiausiai, aišku, pritrenkė jo didžiulis penis. Mano draugas pažymėjo, kad "jo penis ramioje, ne sujaudintoje būsenoje sieke 32cm į ilgį ir 18,5cm aplink". Nepamirškite, kad kalba eina apie matavimus, padarytus ant nesujaudinto penio! Jis sutiko leisti daktarui pamatuoti jo penį erekcijos būsenoje. Rezultate paaiškėjo, kad jo ilgis padidėjo iki 35cm, o aplink – iki 22cm! Suprantant, kad prieš akis – unikalus reiškinys, jis nusprendė pasiust pranešimą apie tai į urologinį žurnalą tyrimams, o pats pieštuku padarė atvaizdą šio penio-giganto žurnalo dailininkui. Kad ant popieriaus natūraliu dydžiu pavaizduoti jo penį su kiaušinėliais, jam prisireikė 53 x 53cm dydžio vatmano lapo. Jis pridėjo, kad kai perdavinėjo savo pieštuku priešą piešinį dailininkui žurnale, tas, vos metęs žvilgsnį į jį, paprasčiausia nukrito nuo kėdės. Šiuo ši linksma istorija nesibaigia, ir detalų mano draugo pasakojimą norintys gali perskaityti Gario Griffino knygoje "Savofelliacijos menas" (felliacija – lot. oraline vyriško penio stimuliacija).

10. Kitas aukščiau paminėto daktaro pacientas pasirodė tokiame žymiame žurnale, kaip "Neišnl Inkvaer", bet ne dėl savo pasaulinės klasės falo priežasties. Pasirodo pas šį džentelmeną didžiulių matmenų... liežuvis. Tai taip pat kažkoks gamtos žaidimas, nes nuotraukoje jo iškištas liežuvis siekia vidurį krutinės. Tai jau savaime labai keista, bet paraše po fotografija autoriai pamiršo paminėti, kad jis turėjo ir neįtikėtinu matmenų penį, kuris ramioje, nesujaudintoje būsenoje siekė 35cm ilgį. Mano archyve yra tokia konfidenciali nuotrauka. Tą, kuris susidomėjo šia istorija, aš siunčiu į žurnalą "Vyrų-eržilų klubas".

11. 1983 metais aš susipažinau su vienu kompiuteriu meistru, kuris visada stengdavosi likti šešėlyje kuo toliau nuo žmonių, išvengiant smalsuolių minios, išgirdusius apie neįtikėtinus jo lytinio organo matmenis. Jie niekur neduoda jam praėjimo. Šis aukštas, šiek tiek pilnokas maždaug penkiasdešimties metų vyras turi didžiulį kaip ranka, neapipjaustytą penį, kurio matmenys kaip pas mulą, 38 x 20cm. Kaip kitaip jį pavadinti, jei ne žvėrišku! Kad tai patikrint, viskas reikia pamatyti savom akim. Visą apatinį trikotažą ir kelnes jam siuva pagal specialų užsakymą, kad sutalpint šią tikrai grandiozinę ataugą, primenančia dramblio straublį. Keletas mano archyve saugojamu nuotraukų patvirtina išsakyta.

12. Prieš keletą metų kai atostogavau prie Viduržemio jūros, vienas mano draugelis, patarė man apžiūrėti vieną turkų džentelmeną. Aš parašiau rekomendacinį laišką, kuriame nurodžiau, kad aš gydytojas, tyrinėtojas, besidomintis pagal matmenis išsiskiriančiu vyriškų lytinių organų vystymusi. Aš paprašiau susitikti puodeliui kavos, kad galėčiau užduoti jam keletą klausimų. Jis su malonumu sutiko. Susitikime kažkokiame gatvės bistro ir greitai išgėrę po kavos puodelį, mes išvykome į mano viešbutį, kad ten pratęsti mūsų labai asmeniška pokalbį. Tai buvo stambus vyriškis, ūgiu kiek daugiau nei du metrai ir svoriu apie 125kg. Išore jis buvo panašus į garsųjį Džeką skerdiką ir turėjo atitinkamą "gręžimo bokštą". Jis buvo pamaldus musulmonas, kalbantis laužyta anglų kalba. Jo žodžiais tariant, pas jį buvo keturios žmonos, bet nei viena negalėjo jo seksualiai patenkinti. Kai aš paklausiau kokio ilgio jo organas, nutraukęs nuo savęs baltas kelnes, parodė man tokį gigantišką daiktą, kurio, pavydėtų pats Gargantua. Ankščiau man niekada neteko matyti prilygstančio jam vyriško pasididžiavimo. Drebančiomis iš nuostabos ir šoko rankomis aš sunkiai atsidariau portfelį ir išsitraukiau iš tenai matuojamąją juostą. Jis sugebėjo privesti savo penį iki erekcijos, ir aš išmatavau jį tokioje būsenoje. Aš buvau pritrenktas. Jo ilgis siekė 36cm! Taip, jis, aišku didžiavosi savo organu. Jeigu kažką sudomino, tai tegul paskaito šios istorijos pabaigą Gario Griffino žurnale "Vyrų-eržilų klubas".

Nežiūrint į aukščiau pateiktus pritrenkiančius pavyzdžius, faktas lieka faktu: mažiau nei vienas iš milijono vyrų turi ilgesni nei 30cm lytinį organą, jei matuot jį nuo viršaus. Atsispiriant nuo šios statistikos, galima pilnai užtikrintai manyti, kad pasaulyje egzistuoja ne daugiau 1000 žmonių, penis kurių realiai ilgesnis nei 30cm.

Žinant tai, aš pradėjau unikalų seksualinės patirties tyrimą vyrų, turinčių 22cm ilgį viršijančius organus.